Papildus produkti un logu piederumi

Mūsdienīgi logi ir ne tikai atbilstošie termiskie parametri, bet arī viens no svarīgākajiem īstabas interjera elementiem.

Interjera apdare ietver labu logu izvēli, kas, pateicoties mūsdienīgām apstrādes tehnoloģijām, neaprobežojas tikai ar augstas kvalitātes sniegumu, bet arī ļauj izvēlēties krāsu un formu katrai telpai. Loga rāmja krāsa un forma ietekmē uz telpas optiku un apgaismojumu. Attiecīgi aprīkota telpa ir arī pareiza logu pielāgošana, kas vienlaicīgi izcels jūsu izvēlēto stilu un parādīs to, kas šajā stilā ir visskaistākais.

Stikls

Mūsdienu logu stiklojuma tehnoloģija ir garantija ne tikai siltumam mājas telpā, bet arī labai skaņas izolācijai. Labās termiskās īpašības un skaņas izolācija palīdz efektīvam darbam un atpūtai. Papildus klusumu nodrošina izturīgs stiklojums, un ornaments ar bagātu dizainu vēl vairāk akcentē vizuālās vērtības.

Dubultā pakete

Šī pakete ir galvenais stiklojuma veids mūsdienu logos. Tā ir aizpildīta ar argonu, kuram ir labākas siltumizolācijas īpašības, nekā gaisam.

Priekšrocības:

  1. Laba siltumizolācija.
  2. Laba skaņas izolācija

Trīskāršā pakete

Trīskāršā pakete ir paredzēta tiem, kas vērš uzmanību uz lielu siltumizolāciju. Trešais stikls palielina starpstiklu telpu, uzlabojot siltumizolācijas slāni.

Priekšrocības:

  1. Efektīva siltuma iekļūšanas samazināšana.
  2. Vēl labāka skaņas izolācija.

Rokturi logiem

Labs rokturu dizains ir galvenais eleganta loga apdarē. Svarīgas ir katras mazas detaļas. Skaista rokturu apdare ļauj ilgi pielietot tos ar prieku.

Rokturi PVC logiem

Pieejamas krāsas: baltā, zelta, sudraba, brūnā.

Rokturi koka un koka-alumīnija logiem

Dekoratīvās sadalošās līstes (šproses)

Šprosēm ir svarīga dekoratīva nozīme – uzsvērt īstabas raksturu un estētiskās kvalitātes. Pagatnē šproses tika pielietotas tikai koka logos, bet tagad ir iespējams pielietot tos arī PVC logos.

Iekšstikla šproses

Tas ir klasiskais piedāvājums neparasta veidā. Iekšstikla šproses tiek fiksētas starpstikla rāmī, tādējādi esot stikla paketa elementi. Pateicoties tādam risinājumam tās ir aizsargātas no gaisa, putekļa un mitruma. Līdz ar to tām nav vajadzīga īpaša aprūpe. Ir pieejamas: 8 mm, 18 mm, 26 mm, 45 mm garumā.

Līmētās PVC šproses

Tiek līmētas tieši uz stiklu. Visbiežak tika pielietotas koka logos, bet tagad arī PVC logos. Līmētās šproses ir izgatavotas no tā paša produkta, no kā ir izgatavots logs, tādējādi radot vienotības efektu.

Pieejamas krāsas:

Pieejami garumi(mērogs 1: 1)

Palodzes

Iekšējā palodze ir labi jāsaplūst ar savu īstabu. Turklāt tai ir nepieciešama augsta nodilumizturība. Mūsu klientiem mēs piedāvājam PVC palodzes sekojošos garumos un krāsās. .

Pieejami izmēri un krāsas:

  • Iekšējā palodze (balts, marmora): 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600 мм.
  • Iekšējā palodze (zelta ozols, dižskābardis): 150, 200, 250, 300, 350, 400 мм.
  • Ārējā palodze (balts – RAL 9010, brūns – RAL 8017): 90, 120, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300 мм.

Lāsenis

Koka logos lāseņi pasarga iekšejo koka virsmu no atmosfēras faktoriem.

Koka logos lāseņi pasarga loga ramjus no atmosfēras faktoriem. Novāda ūdeni aiz loga ramjiem, aizsargājot visu konstrukciju no mitruma.

Pieejamas krāsas: melna, olīvu, zelta, sudraba, balta.

Up